…POMOC I VÍCE

Vážený účastníku nebeské plavby,

nemusíš se bát, že ti z letu bude nevolno. Ani nevymrzneš, pokud ovšem nemrzneš právě teď před počítačem. Prostřednictvím mých nebeských pohledů se zakoukej převážně na českou zemi. Létal a fotil jsem i v mnoha jiných zemích Evropy, kouknul jsem se s křídlem do Asie i Afriky, doma to mám však nejraději. Země jsme malá, leč velmi rozmanitá. To ještě umocňuje střídání ročních období. Nad tím se vznáším já a fotím, hledám člověku libé pohledy ptáků. Pohleď se mnou.

Návod k proplouvání těmito stránkami:

Na úvodní stránce je několik ovládacích páček (tlačítek) zpříjemňujících let.

Šipka nahoru Skryje všechno kromě hlavního obrázku. Když k tomu stisknete klávesu F11 (nefunguje všude), let nebude ničím rušen. Najdete vpravo nahoře.
Šipka dolů Skryje pruh s náhledy. Najdete vpravo dole.
Šipka vlevo Posun o obrázek zpět. Najdete vlevo dole.
Šipka dolů Posun na další obrázek. Najdete vpravo dole.
Ovladač Zastavuje/spouští slideshow. Najdete vpravo dole.
Kurzorové klávesy Říká, že můžete použít kurzorových kláves k ovládání slideshow.


Nedoporučuji používat prohlížeč Internet Explorer 8 pro Windows XP. Je zastaralý a může některé stánky zobrazovat nesprávně. Nejlepšího rozhledu dosáhnete přes Firefox či Google Chrome.

Na úvodní stránce je výběr mých nejoblíbenějších obrázků. Stačí si sednout a koukat, fotografie budou postupně přicházet a odcházet, přehlídka není krátká. Nejlepší je schovat menu a náhledy pomocí tlačítek (viz výše), maximalizovat internetový prohlížeč klávesou F11 (nefunguje všude), pak už jen vychutnávat krásu a rozmanitost naší krajiny, um člověčí… Úvodní přehlídku stále doplňuji a pořadí fotek je náhodně určené. Chceš-li je vidět tak, jak jsem je postupně vkládal na stránky, podívej se do menu FOTOGRAFIE > ÚVODNÍ OBRÁZKY S POPISEM.